Reklama

Widmo koronawirusa nad Odyseją Historyczną. Co z imprezą w tym roku?

Opublikowano:
Autor:

Widmo koronawirusa nad Odyseją Historyczną. Co z imprezą w tym roku? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ubiegłym roku nie odbyła ze względów finansowych, czy teraz pasjonaci historii również będą musieli obejść się smakiem i zapomnieć o Odysei Historycznej, tym razem z powodu pandemii? Wczoraj odpowiedzi na to pytanie udzielił jeden z organizatorów imprezy.

O tegorocznej Odysei Historycznej pisaliśmy W TYM MIEJSCU. Przypomnijmy – imprezę zaplanowano w dniach 24-26 lipca.

Ta edycja ma być wyjątkowa za sprawą świeżo wyremontowanego dworku w Leszczynku. To na jego terenie mają pojawić się rekonstruktorzy i historyczni zapaleńcy z ziemi kutnowskiej i całego kraju.

Teraz pojawiają się znaki zapytana – czy pandemia koronawirusa nie pokrzyżuje planów i impreza (drugi rok z rzędu) może się na odbyć? Rafał Ambroziak, jeden z organizatorów Odysei, uspokaja.

- Wszyscy się martwimy ciężką sytuacją, która nastała na świecie i w całym naszym kraju w związku z panującym korona wirusem. Ale myślę, że spokojnie damy radę! Musimy dać! Wszędzie odwoływane są różnego rodzaju imprezy: koncerty, festiwale, biegi, itp. Ale spokojnie przetrwamy to i wszystko wróci do normy! Do naszego zlotu jest jeszcze bardzo dużo czasu. Na chwilę obecną nic nie zmieniamy, nic nie przekładamy, niczego nie odwołujemy. Działamy! A Wy, stosujcie się do wszystkich zaleceń, unikajcie spotkań w większych grupach, bądźcie mądrzy i odpowiedzialni – napisał na facebooku R. Amroziak.

Rekonstruktorzy i fani Odysei mogą więc planować spędzenie ostatniego weekendu lipca w Leszczynku. Impreza odbędzie się zgodnie z planem, jeśli tylko sytuacja w kraju i na świecie się uspokoi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE