Reklama

Reklama

Wielki dzień dla policjantki z Kutna. Niedawno została mamą trojaczków [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wielki dzień dla policjantki z Kutna. Niedawno została mamą trojaczków [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
4
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Jedna z policjantek na co dzień pełniących służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie niedawno została mamą trojaczków. Stąd dzisiejsze święto z pewnością jest dla niej wyjątkowe.

Reklama

Policjantka z Kutna mamą trojaczków

- Bezwarunkowa miłość, wyjątkowa więź i bycie całym światem dla swojego dziecka sprawiają, że rola mamy jest jedną z najpiękniejszych w życiu kobiety. Każda pracująca mama wie, jak trudno jest jednocześnie łączyć obowiązki rodzinne i zawodowe. Szczególnie mama, która na co dzień służy w policyjnym mundurze – zauważa kom. Edyta Machnik z Komendy Wojewódzkiej Policji.

Policjantki będące mamami doskonale radzą sobie z podwójnym, jakże ważnym obowiązkiem. Trud codziennej służby wynagradzają im dzieci które sprawiają, że świat staje się piękniejszy.

- Mł.asp. Edyta Materka na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie. Miesiąc temu została szczęśliwą mamą trojaczków: Aleksandry, Alicji i Adasia. To niewątpliwie potrójnie duże wyzwanie wymagające cierpliwości i bardzo dobrego zorganizowania – dodaje kom. Edyta Machnik.

Koledzy i koleżanki ze służby są pewni, że mł. asp. Edyta Materka sprawdzi się w nowej roli bardzo dobrze, a potrójne szczęście, którym została obdarowana będzie jej towarzyszyć również wtedy kiedy wróci do zadań służbowych.

- W tym wyjątkowym dniu składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia, dobrego zdrowia, siły, wytrwałości, miłości i wsparcia ze strony najbliższych, a także mnóstwa uśmiechu każdego dnia oraz spełnienia najskrytszych marzeń – życzą mundurowi.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy