Reklama

Wielki Festiwal Sportowy dla Dzieci w hali Torwar w Warszawie

Opublikowano:
Autor:

Wielki Festiwal Sportowy dla Dzieci w hali Torwar w Warszawie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 9 grudnia w hali Torwar w Warszawie odbędzie się Wielki Festiwal Sportowy dla Dzieci, w którym weźmie udział nawet 2000 przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3.Wielki Festiwal Sportowy dla Dzieci to trzy godziny sportowej zabawy prowadzonej pod okiem trenerów i zawodników. Na uczestników czeka wiele atrakcji dostosowanych optymalnie do ich wieku i poziomu sprawności fizycznej. Głównym celem festiwalu jest popularyzacja sportu, prezentowanie różnych dyscyplin i form aktywności oraz rozbudzanie ciekawości wśród najmłodszych.

Festiwal jest podzielony na trzy strefy. W strefie sportu przedstawione zostaną różne dyscypliny: koszykówka, piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, zapasy, karate, boks, kolarstwo, lekka atletyka oraz mini golf. W strefie zdrowia przeprowadzone zostaną gry i zabawy przygotowane przez specjalistów medycyny sportu z Carolina Medical Center. W strefie zabawy dostępne będą m.in. dmuchańce, basen z piłkami, trampoliny, zjeżdżalnie, gry interaktywne oraz występy artystyczne.

W strefie sportu będzie można spotkać Mateusza Bartosza i Bartłomieja Wołoszyna z Polfarmexu Kutno oraz Cezarego Trybańskiego z Legii Warszawa.

Partnerem Wielkiego Festiwalu Sportowego dla Dzieci jest Tauron Basket Liga.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE