Reklama

Wirus uderza w kutnowską edukację. Kolejna szkoła zmienia tryb nauki

Opublikowano:
Autor:

Wirus uderza w kutnowską edukację. Kolejna szkoła zmienia tryb nauki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sytuacja w kutnowskiej edukacji jest niezwykle dynamiczna. Dziś informowaliśmy o zamknięciu jednego z oddziałów w przedszkolu "Niezapominajka" (KLIK), teraz docierają do nas informacje o przejściu na nauczanie hybrydowe w jednej z podstawówek.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza informuje, że w związku z sytuacją epidemiczną w szkole, po otrzymaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kutnie oraz zgody Urzędu Miasta Kutno, wprowadzono w dniu 19.10.2020 r. zmianę trybu nauczania dla uczniów i nauczycieli na nauczane hybrydowe (mieszane).

- Oznacza to, że uczniowie dwóch klas będą realizowali zajęcia zdalnie, pozostałe klasy stacjonarnie (nauczanie w szkole). Wszyscy rodzice i uczniowie klas, których dotyczą zmiany, zostali już poinformowani indywidualnie przez wychowawców oraz poprzez dziennik Librus – informuje Sylwia Borzuchowska, dyrektor szkoły.

Do dyspozycji rodziców i uczniów pozostają wychowawcy, pedagog i psycholog szkolny, którzy służą radą i wsparciem w tym trudnym dla wszystkich okresie.

- Proszę o śledzenie komunikatów w dzienniku Librus i na stronie internetowej szkoły. Apeluję do wszystkich o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w reżimie sanitarnym.

Życzę zdrowia oraz liczę na wyrozumiałość i współpracę w obecnej sytuacji – kończy dyrektor SP nr 7.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE