Reklama

Włamywali się do zaparkowanych tirów. Grozi im 10 lat!

Opublikowano:
Autor:

Włamywali się do zaparkowanych tirów. Grozi im 10 lat! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z zaparkowanych samochodów ciężarowych ukradli paliwo i rozcięli plandeki naczep ciągników siodłowych. Mieszkańcy województwa mazowieckiego usłyszeli zarzuty zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 10.- 31 marca o godzinie 1.15 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Pomarzany w gminie Krośniewice dwóch mężczyzn z zaparkowanych samochodów ciężarowych próbowało ukraść znajdujące się w naczepach przedmioty. Sprawcy rozcięli plandeki w trzech pojazdach. Nic nie ukradli z uwagi na to, że zostali zauważeni przez jednego z kierowców. Wypłoszeni odjechali w stronę miejscowości Krośniewice. Dzięki dokładnemu opisowi pojazdu, którym uciekali w miejscowości Bzówki policjanci z Komisariatu Policji w Krośniewicach zauważyli i zatrzymali podejrzanego busa - informuje podkom. Paweł Witczak.

Podczas kontroli okazało się, że znajdują się w nim dwaj mężczyźni, 32-letni mieszkaniec Warszawy oraz 41-letni mieszkaniec Piastowa. W skrzyni ładunkowej mundurowi znaleźli beczki z olejem napędowym oraz przedmioty, którymi mężczyźni mogli dokonać uszkodzeń naczep samochodów ciężarowych.

Policjanci ustalili, że olej napędowy pochodził z kradzieży z jednego z zaparkowanych samochodów w miejscowości Pomarzany. Sprawcy wypompowali około 100 litrów paliwa. Podczas rozmowy z policjantami mężczyźni nie potrafili racjonalnie wytłumaczyć, co robią na terenie powiatu kutnowskiego. Zostali zatrzymani. Wcześniej byli notowani za podobne przestępstwa. 31 marca usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE