Reklama

Reklama

Wstrząsające statystyki. Policja zatrzymała ponad... 6 tys. nietrzeźwych kierowców!

Opublikowano: wt, 18 lut 2020 12:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W 2019 roku na terenie województwa łódzkiego policjanci wyeliminowali z ruchu 6136 nietrzeźwych kierujących - pod wpływem alkoholu lub innych środków. Wczoraj na autostradzie A2 policja przeprowadziła działania "Trzeźwa Autostrada". I tym razem nie zabrakło kierowców, którzy wsiedli za kółko na podwójnym gazie.

Reklama

Policjanci z komend miejskich i powiatowych w woj. łódzkim i wielkopolskim przeprowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących a tym samym ograniczenie wypadków drogowych zwłaszcza tych o najtragiczniejszych skutkach. W godzinach pomiędzy 6.30 a 9.30 na A2 wraz ze zjazdami i wjazdami pojawiło się zdecydowanie więcej patroli zarówno w oznakowanych jak i nieoznakowanych radiowozach. Kontrole realizowane były w formie kaskadowych posterunków statycznych.

Policjanci w ciągu tych 3 godzin przebadali 6174 kierujących, w tym 472 za kierownica samochodów ciężarowych. Ujawnili 5 kierujących pod wpływem alkoholu, w tym 2 w stanie nietrzeźwości i 3 po użyciu alkoholu. Zatrzymali 5 praw jazdy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 2 lata temu | ocena +1 / -1

    BN

    I co z tego.