Reklama

Wybory do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Opublikowano:
Autor:

Wybory do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Miasta Kutno ogłasza wybory do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie. Organizacje pozarządowe zgłosiły 14 kandydatów. Głosowanie na kandydatów do Rady Pożytku odbędzie się w dniach od 04 listopada 2015r. do 18 listopada 2015r. Wypełnione karty do głosowania należy składać do dnia 18 listopada 2015r. do godz. 15.30 w kancelarii Urzędu Miasta Kutno. Przedstawicielami Organizacji do Rady Pożytku zostanie 6 kandydatów, którzy w wyborach uzyskają największą ilość głosów. W przypadku równej liczby głosów zadecyduje losowanie przeprowadzone przez Prezydenta Miasta Kutno w obecności komisji wyborczej.

Wyniki głosowania, uwzględniające liczbę głosów uzyskanych przez poszczególnych kandydatów oraz informacje o osobach, które weszły w skład Rady Pożytku zostaną zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Miasta Kutno w ciągu 14 dni od daty zakończenia głosowania.

Treść ogłoszenia Prezydenta Miasta Kutno o wyborach do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie oraz Karta do głosowania dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce Organizacje pozarządowe – komunikaty, na stronie internetowej Urzędu Miasta Kutno www.um.kutno.pl – w zakładce Organizacje pozarządowe - komunikaty oraz w pok. Nr 235, 401 oraz 410 Urzędu Miasta Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE