Reklama

Wycieczka nad morze po "kilku głębszych"!

Opublikowano:
Autor:

Wycieczka nad morze po "kilku głębszych"! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj o godzinie 10.05 na autostradzie A-1 w rejonie miejscowości Łęki Kościelne, na pasie ruchu w kierunku Gdańska, patrol Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zauważył stojący na poboczu pojazd fiat panda. Z wcześniejszych informacji wynikało, że kierująca fiatem może być pod wpływem alkoholu.Kobieta zajeżdżała drogę innym pojazdom, miała włączone światła awaryjne, nie reagowała na sygnały dawane przez innych użytkowników drogi. Policjanci przy zaparkowanym samochodzie zastali 24-letnią mieszkankę powiatu wrocławskiego, która oświadczyła, że jest pasażerką pojazdu i wspólnie z koleżanką jedzie nad morze. Ponieważ zabrakło im paliwa, koleżanka zatrzymała przypadkowy pojazd i pojechała na najbliższą stację celem zakupy benzyny.

- Podczas tej rozmowy do policjantów doszła kobieta z kanistrem i oświadczyła, że to ona jest kierującą fiata. Na początku nie chciała podać swojego imienia i nazwiska, później próbowała wprowadzić policjantów w błąd podając fałszywe dane osobowe. Wobec powyższego obie uczestniczki wycieczki zostały zatrzymane i przewiezione do kutnowskiej komendy. Mundurowi ustalili, że druga kobieta to 26-letnia mieszkanka Oleśnicy. Od zatrzymanych czuć było alkohol. Po badaniu okazało się, że 26-latka ma 1,2 a jej młodsza koleżanka 1,1 promila alkoholu w organizmie - mówi podkom. Paweł Witczak.

Jak oświadczyły alkohol spożywały tuż przed wyjazdem we Wrocławiu. Kobiety nie posiadały przy sobie prawa jazdy oraz dokumentów pojazdu. Zostały zatrzymane w policyjny areszcie. Fiata zabezpieczono na policyjnym parkingu. Dziś kobiety zostały przesłuchane. 26-latka usłyszała zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym i wprowadzenie umundurowanych funkcjonariuszy w błąd, co do swojej tożsamości. 24-latka odpowie za wykroczenie dopuszczenia osoby nietrzeźwej do kierowania pojazdem po drodze publicznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE