Reklama

Wygraj tabliczkę z numerem adresowym na swój dom!

Opublikowano:
Autor:

Wygraj tabliczkę z numerem adresowym na swój dom! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkasz w Kutnie? Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego? Chcesz otrzymać bezpłatnie nowoczesną i wykonaną zgodnie z SIM tabliczkę z numerem adresowym na swój dom? To proste! Poszukaj w swoim domowym archiwum i przyślij nam fotografię przedstawiającą Kutno, życie jego mieszkańców lub wydarzenia z naszego miasta!Bądź pierwszym na swojej ulicy, który ma nowoczesną tabliczkę adresową wykonaną zgodnie z Systemem Informacji Miejskiej w Kutnie!

Konkurs jest realizowany we współpracy z Miastem Kutno. Do wygrania są profesjonalne tabliczki z numerem adresowym, którą zamocujesz na swoim domu, wykonane zgodnie z Systemem Informacji Miejskiej w Kutnie.

Głównym celem konkursu jest upowszechnienie nowoczesnego, spójnego i czytelnego Systemu Informacji Miejskiej wśród mieszkańców Kutna oraz zebranie kolekcji wartościowych fotografii z życia Kutna i jego mieszkańców, które znajdują się w domowych i rodzinnych archiwach kutnian.

Kto może wziąć udział w konkursie? Każdy z mieszkańców Kutna będący właścicielem budynku jednorodzinnego! Jeżeli chcesz uczestniczyć w naszym konkursie - po prostu wyślij fotografię opatrzoną odpowiednim opisem. Liczymy, że biorący udział w konkursie prześlą fotografie miejsc i ludzi oraz wydarzeń z życia Kutna.

Jak wziąć udział? Aby przystąpić do konkursu należy przesłać fotografię w wersji elektronicznej (zeskanowaną) w rozdzielczości nie mniejszej niż 600 dpi w formacie jpg. Przesyłane pliki nie mogą być większe niż 20 mb. Do konkursu można zgłaszać dowolną liczbę fotografii.

W przypadku braku możliwości zeskanowania fotografii w domu prosimy o dostarczenie Organizatorowi fotografii w formie papierowej, którą po zeskanowaniu Organizator od razu odda właścicielowi.

Sposób zgłaszania fotografii do konkursu:
- za pomocą poczty e-mail na adres: konkurs@tpzk.eu
- pocztą tradycyjną do siedziby Organizatora: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, 99-300 Kutno, ul. Narutowicza 20 z dopiskiem na kopercie „Tabliczka dla Ciebie”
- osobiście do siedziby organizatora: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, 99-300 Kutno, ul. Narutowicza 20 (wtorki 16 - 19).

Fotografie można nadsyłać w terminie do 11 września.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE