Reklama

Reklama

Wyjątkowe personalizowane upominki świąteczne dla pracowników – tylko z Wawel

Opublikowano: 29 października 2020 08:11
Autor: Materiał zewnętrzny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Święta to magiczny czas- mówią słowa jednej z piosenek. Jest w tym dużo prawdy. Co najmniej kilka czynników sprawia, że święta to absolutnie wyjątkowy czas, bez względu na nastawienie człowieka do religijności. Już od połowy października w sklepach zaczynają pojawiać się oferty świąteczne, które mają wprowadzić klientów w atmosferę szalonych świątecznych zakupów i przypomnieć, że nadszedł moment na zakup bibelotów o tematyce świątecznej. Grudzień to miesiąc, w którym odbywają się spotkania świąteczne.

Reklama

Nie samą pracą człowiek żyje

Praca stanowi ważny aspekt życia człowieka. Daje środki finansowe niezbędne do utrzymania, możliwość rozwoju, awansu i kontaktu z innymi ludźmi, zapobiega poczuciu izolacji i zamknięcia w czterech ścian. Nawet najlepszy pracownik potrzebuje odrobiny odpoczynku i poczucia, że jego praca jest ważna, czyli docenienia. Wyjątkowe personalizowane upominki świąteczne dla pracowników to najlepszy sposób, aby podziękować zespołowi za współpracę w mijającym roku i zaprosić do efektywnej pracy w przyszłym roku. Szefowie często zastanawiają się, co podarować pracownikom z okazji świąt, aby sprawić im radość i osłodzić czas w pracy? Doskonałym pomysłem na prezent są słodycze.

Siła personalizacji prezentów

Aby prezent naprawdę cieszył musi być przeznaczony na konkretnej osoby. Wyjątkowe personalizowane upominki świąteczne to doskonały pomysł, aby docenić pracowników, podziękować im za pracę, doświadczenie i pomysły, pokazać, że są częścią zespołu i to dzięki ich zaangażowaniu firma rozwija się i ma dobrą opinię wśród klientów. Pięknie opakowany, wyjątkowy , personalizowany upominek świąteczny z dedykacją dla pracownika ucieszy obdarowanego. Słodycze Wawel są jednymi z najpopularniejszych w Polsce. Wybór słodkości jest ogromny. Najlepiej sprawdzają się różnorodne mieszanki cukierków lub pralin, ponieważ każdy znajdzie coś, za czym przepada i odczuje radość z takiego upominku. Piękne opakowanie dopełnia poczucia wyjątkowej chwili.

Prezent od pracodawcy na święta to najlepszy dowód na docenienie codziennych starań zespołu i pokazanie, że firma jest jak rodzina – można razem współpracować, czasem sprzeczać się, ale zawsze trzeba szanować drugą osobę.

Poznaj ofertę świąteczną firmy Wawel

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.