Reklama

Reklama

Wyjątkowe urodziny u pani Janiny. Kutnianka kończy dzisiaj 100 lat! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 23 lut 2022 14:37
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wspaniałą rocznicę 100. urodzin obchodzi dziś Pani Janina z Kutna. Z tej okazji odwiedził ją prezydent Zbigniew Burzyński, składając jubilatce wyrazy wielkiego szacunku oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Reklama

Pani Janina urodziła się 23 lutego 1922 roku w miejscowości Sławatycze w woj. lubelskim. Już jako młodej osobie przyszło jej doświadczać trudnych czasów wojennych. Z okupowanej Polski została wywieziona do przymusowych robót w Niemczech. Tam poznała swojego przyszłego męża Michała. Uroczystość zaślubin odbyła się 13 września 1947 roku w kutnowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Tworzyli udany związek, pełen miłości i wzajemnego szacunku przez 67 lat. 

Pani Janina to bardzo ciepła i troskliwa osoba, całkowicie oddana rodzinie. Żywotnie zainteresowana bieżącymi sprawami najbliższych. Często dzieląca się swoimi wspomnieniami, co przychodzi jej z łatwością z uwagi na bardzo dobrą pamięć. Zawsze otoczona troskliwą opieką syna Mieczysława, a także córek Haliny i Krystyny. Najukochańsza Babcia i Prababcia dla czworga wnucząt i trzech prawnuczek. 

Serdecznie gratulujemy pani Janinie pięknego jubileuszu 100-lecia urodzin oraz życzymy wielu kolejnych lat w tak dobrym zdrowiu i samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych. 

info: UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)