Reklama

Reklama

Wyjątkowy jubileusz pracowników KDK-u. Działają w kulturze już od 30 lat!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KDK/Adam Pietrusiak

Wyjątkowy jubileusz pracowników KDK-u. Działają w kulturze już od 30 lat! - Zdjęcie główne

Jubileusz 30-lecia swojej pracy w Kutnowski Dom Kultury obchodzili Agnieszka Dąbrowska-Walczak i Krzysztof Ryzlak | foto KDK/Adam Pietrusiak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W trakcie 47. Święto Róży Kutno 2021 Kutno 2021 jubileusz 30-lecia swojej pracy w Kutnowski Dom Kultury obchodzili Agnieszka Dąbrowska-Walczak i Krzysztof Ryzlak.

Reklama

Oboje swoją pasją, talentem i wytrwałością współtworzą najważniejsze wydarzenia kulturalne w naszym mieście, a bez nich nic nie wyglądałoby tak samo. 

Dzięki Agnieszce na Święto Róży możemy zachwycać się florystyką, a jej miłość do sztuki stoi niemalże za każdą scenografią naszych wydarzeń. Niezwykły talent, kreatywność i ciepło Agnieszki pozwalają jej dostrzec piękno w każdym drobiazgu i w każdym człowieku.

Krzysztof od samego początku dzieli się teatralną pasją ze wszystkimi uczestnikami swoich zajęć. Swoim profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół sprawia, że Ogólnopolska "Stacja Kutno" Festiwal Jeremiego Przybory  zyskuje nowych fanów i coraz większe uznanie w branży muzycznej.

- Agnieszko! Krzysztofie! Cieszymy się, że możemy  z Wami pracować - uczymy się od Was każdego dnia! Korzystamy z Waszego doświadczenia, którego nie skąpicie – tak samo jak swojej serdeczności i przyjaźni! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji Waszego jubileuszu!  Największe jeszcze przed nami! Już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych wyzwań! - winszują jubilatom koledzy z pracy. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy