Reklama

Reklama

Piękny jubileusz w KDK. "Grabski" ma już 90 lat [ZDJĘCIA]

Opublikowano: ndz, 5 cze 2022 09:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uroczyste obchody jubileuszu 90-lecia utworzenia Zespołu Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego miały miejsce wczoraj w Kutnowskim Domu Kultury. Na wydarzenie przybyło liczne grono absolwentów oraz znamienitych gości, w tym rodzina patrona kutnowskiej placówki.

Reklama

W piątek na terenie szkoły odbył się piknik Brawo Grabski, pod hasłem „Grabski wypływa na szerokie wody”. Był to przedsmak sobotniej uroczystości (pisaliśmy o tym tutaj - KLIK).  

W sobotę, w samo południe sala widowiskowa KDK wypełniła się po same brzegi. Poza uczniami, gronem pedagogicznym i wybitnymi absolwentami, w jubileuszu uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, organizacji pozarządowych, kuratorium oświaty, a także wnuk patrona Zespołu Szkół nr 3 - Grzegorz Grabski.  

Na początek przemowę wygłosił dyrektor placówki, Wojciech Banasiak, który przypomniał bogatą historię szkoły, podkreślając jej dorobek i owoce pracy dydaktycznej w postaci wybitnych osiągnięć jej absolwentów. Na scenę zaproszeni zostali byli dyrektorzy "Grabskiego", których nagrodzono bukietem kwiatów i owacją na stojąco. Kwiaty i słowa uznania trafiły także w ręce absolwenta ZS nr 3, który opuścił jej mury niemal 70 lat temu. Podziękowano również osobom i instytucjom zaangażowanym w rozwój szkoły. Imprezę zwieńczyły występy artystyczne. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy