Reklama

Reklama

„Grabski” świętuje! Za nami piknik z okazji wyjątkowego jubileuszu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 3 cze 2022 16:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wyjątkową okazję do świętowania ma dziś społeczność Zespołu Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie. Placówka obchodzi w tym roku jubileusz 90-lecia. Za nami pierwsza część obchodów, czyli piknik BRAWO GRABSKI.

Reklama

Obchody XVII Święta Szkoły oraz Jubileuszu 90-lecia placówki to nie byle jaki powód do świętowania. Z tej okazji zorganizowano piknik BRAWO GRABSKI pod hasłem „Grabski wypływa na szerokie wody”.

Impreza rozpoczęła się punktualnie o 10:00 uroczystym przemówieniem dyrektora szkoły, Wojciecha Banasiaka. W trakcie 3-godzinnej zabawy na uczniów czekało wiele atrakcji, w tym m.in. pokaz tańca w wykonaniu historyczno-tanecznej grupy „Kontredans”, nauka strzelania, a także pogadanki na temat życia i działalności patrona szkoły czy zdrowego żywienia. 

Piknikowi towarzyszyły również konkursy: „Grabski i jego czasy” oraz konkurs matematyczny „Eksperci logicznego myślenia”.

To jednak jeszcze nie koniec świętowania. Już jutro (4 czerwca) w Kutnowskim Domu Kultury odbędzie się uroczysty jubileusz 90-lecia szkoły. Fotorelacja z tego wydarzenia pojawi się oczywiście na łamach naszego portalu. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy