Reklama

Wyjazd na Agro Show

Opublikowano:
Autor:

Wyjazd na Agro Show - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW XV 2013 to największa w Polsce wystawa rolnicza na otwartej przestrzeni, której organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. To prawdziwa gratka dla rolników, którym nieobce są branżowe nowinki.

Wyjazd na tę cieszącą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawę, która odbywa się od 20 - 23 września 2013r. w Bednarach, gmina Pobiedziska już po raz kolejny organizują poseł PIS Grzegorz Schreiber oraz krośniewicki radny Tomasz Walczewski, Przewodniczący NSZZ RI "Solidarność"

- Impreza za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatów: kutnowskiego i łęczyckiego. Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz szeroki asortyment materiałów, środków oraz usług związanych z produkcją rolniczą - mówi Przewodniczący NSZZ RI "Solidarność"

Szczegółowych informacji udziela i zapisy przyjmowane są są w Biurze Poselskim Posła Grzegorza Schreibera, Pl. Wolności 14 w Kutnie oraz u Tomasza Walczewskiego pod adresem e-mail: tomaszwalczewski@o2.pl. Wyjazd odbędzie sie 22 września 2013 roku.Godzina wyjazdu to 5:00 z Kutna, 5:20 z Krośniewic. Koszt wyjazdu to tylko 20 zł przy pełnym komplecie 60 osób a 25 zł przy mniejszej liczbie uczestników.

Tel. kontaktowy 692-716-535

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE