Reklama

Wykonawca odstąpił od podpisania umowy. Co z remontem ul. Chopina?

Opublikowano:
Autor:

Wykonawca odstąpił od podpisania umowy. Co z remontem ul. Chopina? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wykonawca, który pierwotnie miał podjąć się opiewającej na 1,7 mln zł przebudowy ul. Chopina w Kutnie, odstąpił od umowy. Co to oznacza?

Jak informowaliśmy 18 września, najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu przetargowym złożyła firma M.K. STELLA Marek Konrad, 62-600 Koło, ul. Południowa 37, z ceną brutto – 1 699 232,23 PLN. Wykonawca odstąpił jednak od podpisania umowy.

- W związku z odstąpieniem od podpisania umowy przez wykonawcę wyłonionego w postępowaniu przetargowym na roboty budowlane dotyczące przebudowy ul. Chopina w Kutnie, miasto Kutno informuje o wyborze kolejnej najkorzystniejszej oferty w przedmiotowym postępowaniu, którą złożyło konsorcjum firm: Lider – Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o., Partner Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane "MAWEX" Włodzimierz Pawłowski. Oferta złożona przez konsorcjum firm to 1 976 610,00 PLN - informuje kutnowski magistrat.

Na realizację tej inwestycji miasto wnioskowało o dofinansowanie do Funduszu Dróg Samorządowych w roku ubiegłym. W sierpniu br. otrzymało dotację w wysokości 50% wartości zadania.

Zakres planowanych prac obejmuje wyremontowanie odcinka ulicy o długości ok. 800 mb od bocznicy kolejowej do drogi krajowej nr 92, oraz wykonanie:

nowej nawierzchni o szerokości 7,00 m,
nowych zjazdów,
zatoki postojowej dla samochodów osobowych,
zatoki postojowej dla samochodów ciężarowych,
pobocza oraz odwodnienie ulicy.

Przewidywany termin realizacji inwestycji to 5 miesięcy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE