Reklama

Wyłączą prąd. Nie tylko w Kutnie

Opublikowano:
Autor:

Wyłączą prąd. Nie tylko w Kutnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Upały nie odpuszczają więc zbawienne okazują się klimatyzatory i wiatraki. Niektórzy mieszkańcy będą mieli jednak powód do narzekań i z tych dobrodziejstw nie będą mogli korzystać, bowiem operator energii planuje przerwy w dostawie energii.

Zarówno jutro jak też przez kilka następnych dni Energa planuje wyłączenia prądu. Na utrudnienia z tym związane będą narażeni mieszkańcy gmin Oporów, Strzelce, Krzyżanów oraz Miasta Kutno i Gminy Kutno. Ostatniego dnia lipca planuje się przerwy w dostawie energii w Poborzu (gm. Oporów) oraz na obwodzie od Poborza w kierunku Przyzorza. Mogą one potrwać od 8 o 14. W tym dniu przerwy te obejmą także Kutno - ul. 29 Listopada nr 19, 26 oraz Narutowicza 22 i potrwają od 9 do 18.

Pierwszego dnia sierpnia natomiast problem ten może dotknąć mieszkańców Wólki Lizigódź (gm. Oporów) między godz. 8 a 19, a także Młogoszyna i Stefanowa (gm. Krzyżanów) - tutaj wyłączeń prądu należy spodziewać się w godz. 9-16.

Kolejne przerwy w dostawie energii wystąpić mogą 5 oraz 9 sierpnia i obejmą one Gołębiew Stary, Gołębiew Nowy, Kuczków (gm. Kutno) w godz. 08:00–10:00, Kutno ul. Szymanowskiego i Kościuszki, Sieciechów, Wierzbie, Sójki, Bociany, Sójki Parcel (gm. Strzelce) w godz. 10:30–12:00 oraz Kutno ul. Sobieskiego do Północnej, Północna 46, 48,50, ul. Norwida między godz. 12:30–14:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE