Reklama

Reklama

„Wyłączmy drzemkę Michałowi”: znany stand-uper włącza się do akcji

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na naszych łamach kilkukrotnie informowaliśmy o zbiórce na leczenie Michała Janakowskiego, studenta z Kutna, który uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Dzięki dotychczasowemu wsparciu wielu osób, widoczne są u niego postępy, jednak do celu jeszcze daleka droga. W akcję zaangażował się znany stand-uper, Rafał Pacześ.

Reklama

Numer 1. polskiego stand-upu 

Rafał Pacześ to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperów. Jego filmy w serwisie YouTube przekraczają łącznie 77 mln odsłon w 2021 r., co w rankingu serwisu Standupedia daje mu 1. miejsce wśród polskich twórców stand-upu. To również autor książki „Grube Wióry” wystawionej przez niego na aukcję poświęconą Michałowi z Kutna. 

Jest też twórcą programu „Czarna Wołga”, w którym porusza tematykę motoryzacji oraz prowadzi rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Program prowadzony jest w całości w serwisie YouTube, gdzie jego filmy odtworzono już ponad 6.5 mln razy.

Przypomnijmy, że Rafał Pacześ gościł wcześniej w Kutnie, gdzie w 2019 roku wystąpił dla mieszkańców w Kutnowskim Domu Kultury. Relację i zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Co Rafał Pacześ przekazał na licytację?

Jak informuje Robert Strębski z Kutnowskiego Domu Kultury, stand-uper przekazał na aukcję atrakcyjny pakiet. Do wylicytowania wspomniana już książka „Grube Wióry” z imienną dedykacją, której treść każdy może sobie wybrać. Poza tym koszulka „Jebać Biedę III” i gratisy niespodzianki z oficjalnego sklepu KOE FUN – agencji Rafała Paczesia.

Licytacja potrwa do 12 października i odbywa się na facebookowej grupie "Pomaganie przez licytowanie dla Michała Janakowskiego". Wystarczy dołączyć do grupy i licytować w postaci komentarza pod postem.

- Michał Janakowski z Kutna, student Instytutu Grafiki Artystycznej na ASP w Łodzi, ukochany chłopak i syn, wspaniały przyjaciel, zdolny artysta i jedna z tych niesamowicie dobrych dusz, stawiających czyjeś dobro nad swoim, uległ poważnemu wypadkowi. Teraz potrzebna jest mu dobra karma zwrotna, żeby mógł się obudzić ze śpiączki. Prosimy o wsparcie i udostępnianie! – czytamy w opisie grupy. 

Dodajmy, że zbiórka „Wyłączmy drzemkę Michałowi” odbywa się także na stronie zrzutka.pl, gdzie zebrano do tej pory 74 728 zł. Postępy Michała w leczeniu i rehabilitacji można też śledzić na Facebooku.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE