Reklama

Wyślij kartkę do Powstańca - pokaż, że pamiętasz!

Opublikowano:
Autor:

Wyślij kartkę do Powstańca - pokaż, że pamiętasz! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 63 dni dni - dokładnie tyle samo, ile trwało Powstanie Warszawskie - trwa akcja wysyłania pocztówek Powstańcom. Przez ten drobny czyn mamy pokazać, że pamiętamy o ich odwadze i poświęceniu. Akcja odbywa się po raz trzeci i trwa od dziś - 1 sierpnia do 2 października.

Kartkę możemy wysłać na dwa sposoby: tradycyjnie - pocztą, lub przez internet. Kartki tradycyjne możemy bezpłatnie pobrać na poczcie (ul. Wyszyńskiego 1) i koniecznie napisać na niej kilka słów od siebie.

- Pamiętaj, że to właśnie one mają największą wartość. Zostaw też swoje dane, jeśli chcesz, by Powstaniec mógł Ci odpisać. Możesz wysłać kartkę do dowolnego Powstańca lub zaadresować ją do wybranego – wystarczy, że wpiszesz imię i nazwisko Powstańca wraz z pseudonimem - czytamy na stronie akcji.

Trzecim krokiem jest jej wysłanie - znaczek również możemy kupić tradycyjnie lub przez internet i wydrukować.

Drugim sposobem jest wysyłka internetowa, której można dokonać zupełnie bezpłatnie na stronie internetowej - BohaterON.

BohaterON to projekt mający na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. BohaterON ma edukować społeczeństwo, bazując na tysiącach historii Powstańców. Ma pokazywać nie tylko tło historyczne, ale także sukcesy, dramaty i emocje każdego z nich.

W ramach kampanii „BohaterON – włącz historię!” Polacy wysłali do Powstańców Warszawskich aż 215 507 kartek i listów w dwóch edycjach akcji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE