Reklama

Wystawa prac ceramicznych

Opublikowano:
Autor:

Wystawa prac ceramicznych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło nr 1 w Kutnie w okresie od 4 listopada do 31 grudnia 2013 roku realizuje projekt pn. "Integracyjne warsztaty dla osób chorych, niepełnosprawnych, mające na celu pomoc w pokonaniu barier psychicznych i akceptację swojej niepełnosprawności". Projekt realizowany jest przy wsparciu środków z Urzędu Miasta Kutna. Celem projektu jest, poza nabyciem nowych umiejętności, integracja osób niepełnosprawnych intelektualnie z osobami sprawnymi. Uczestnicy warsztatów poprzez udział w zajęciach rozwijają funkcję percepcji wzrokowej, dotykowej, a czasem smakowej i węchowej. Udoskonala się również pamięć i uwaga.

Stymulują się wówczas także procesy poznawcze, takie jak mowa i myślenie. Podczas formowania w glinie przedmiotów trójwymiarowych rozwijana jest również wyobraźnia przestrzenna. Dzięki temu Stowarzyszenie zaspokoi potrzebę integracji oraz uczestnictwa w życiu społecznym oraz przyczyni się do akceptacji swojej niepełnosprawności.

Zapraszamy mieszkańców Kutna i okolic na wystawę prac ceramicznych, która odbędzie się 20, 23, 24, 30 i 31 grudnia 2013 roku, w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło nr 1 w Kutnie przy ul. 29 Listopada 27, w godzinach od 10.00 do 16.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE