Reklama

Wyzwól energię i tańcz naładowany emocjonalnie JAZZ z Pawłem Kulagą

Opublikowano:
Autor:

Wyzwól energię i tańcz naładowany emocjonalnie JAZZ z Pawłem Kulagą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Taniec Modern Jazz to styl tańca nowoczesnego, u którego podstaw leży balet. Oparty jest na przeciwnościach: wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek. Jego cechy charakterystyczne to rytmiczna izolacja (wykonywanie niezależnych ruchów poszczególnych części ciała), dynamika i energia oraz miękkie, długie ruchy. Modern Jazz rozwija koordynację, pozwala na wyrażenie drzemiących w nas emocji wykorzystując naturalne ruchy i możliwości ludzkiego ciała. Zajęcia w STREET DANCE STUDIO prowadzi tancerz zawodowy Paweł Kulaga z Łodzi. Oferta skierowana do młodzieży i osób dorosłych.

Paweł Kulaga - wszechstronny tancerz i dyplomowany instruktor tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 16 lat w swoim rodzinnym miasteczku, zaczynając od technik street dance'u, który trenował przez wiele lat, z wypiekami na twarzy śledząc teledyski Michaela Jacksona. W wieku 18 lat przeprowadził się do Krakowa, gdzie poznawał przeróżne formy tańca, od hip hopu przez taniec współczesny, aż po klasykę.

W wieku 20 lat miał okazję szkolić się pod okiem najlepszych w Debbie Reynolds Studio w Los Angeles, czy w nowojorskim Broadaway Dance Center. Szkolił się ponadto w londyńskim Pineapple Studio czy DanceWorks.

Tańczył m in na deskach Teatru Aoia czy Teatru Nowego w Łodzi. Miał okazję tańczyć podczas eventow Desperados Wild Spots w Krakowie, Miss Polski Ziemi Łódzkiej, czy Miasto Kobiet Od niespełna roku mieszka w Łodzi, gdzie rozwija swoją kolejną pasję, jaką jest pole dance.

Obecnie współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, oraz pracuje w charakterze instruktora w szkole tańca Urban Dance Zone w Łodzi oraz Black Lips Pole Dance Studio. Kocha pracę z dziećmi i młodzieżą, a jego zajęcia dadzą powiew świeżości oraz niesamowitą energię!

Zapraszamy zatem na oryginalne i profesjonalne zajęcia z tańca jazzowego, Jedyne takie w Kutnie, w STREET DANCE STUDIO!

Termin: Każda sobota 9.00-10.00 - Kutnowski Dom Kultury.

Koszt: 40zł/miesiąc, pojedyncze zajęcia 10zł.

Zapisy: Joanna Zielińska www.sds.net.pl 723-319-518, "STREET DANCE STUDIO" Szkoła Tańca Joanny Zielińskiej www.sds.net.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE