Reklama

Reklama

X odsłona Spartakiady Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Opublikowano: wt, 15 wrz 2015 17:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tuż po 10 rozpoczęła się dziś X już edycja Spartakiady. Odbywała się ona na terenie Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Koło nr 1 w Kutnie. Uroczystemu otwarciu towarzyszyli dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego "Niezabudka" w Kutnie Katarzyna Erdman, przewodniczący Stowarzyszenia Jerzy Plichta i zastępca prezydenta Kutna Zbigniew Wdowiak.

Reklama

Wiele drużyn stawiło się dziś by stanąć do rywalizacji w szeregu konkurencji sportowych. Zjawili się przedstawiciele: OREW Niezabudka, WTZ Kutno, Środowiskowy Dom Samopomocy w Kutnie, WTZ Urzecze, WTZ Łęczyca, WTZ Zgierz i OREW Działdowo, SOSW NR 1 Kutno, DPS Kutno oraz WTZ PSOUU Żychlin. Wśród dzisiejszych konkurencji znalazły się między innymi biegi, wyścig na wózkach, rzuty woreczkami do celu oraz tor przeszkód. Dotychczasowymi zwycięzcami okazali się Sebastian Grzelak z WTZ Zgierz, który zwycięsko pokonał slalom z przeszkodami oraz jego kolega z drużyny Bogdan Szymonik, zwycięzca konkurencji rzutu piłką lekarską.

X Wojewódzką Spartakiadę objął patronatem honorowym Starosta Kutnowski Krzysztof Debich, Prezydent Miasta Kutno Zbigniew Burzyński oraz Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)