Reklama

Reklama

Z wersalki do więzienia. Nietypowe kulisy policyjnej akcji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Z wersalki do więzienia. Nietypowe kulisy policyjnej akcji - Zdjęcie główne

Poszukiwany mężczyzna schował się w wersalce | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci ze Skierniewic prowadzili w Kutnie działania, których celem było zatrzymanie mężczyzny za którym wystawiono list gończy. Mężczyzna schował się w… wersalce.

Reklama

Do tej sytuacji doszło w Kutnie w poniedziałek. Policjanci ze Skierniewic od kilku miesięcy prowadzili czynności poszukiwawcze w związku z wydanym listem gończym za 30-letnim mieszkańcem Skierniewic. 

- Kryminalni uzyskali informację, że może on ukrywać się na terenie Kutna. 20 czerwca 2022 roku w godzinach popołudniowych mundurowi pojechali pod ustalony adres. Poszukiwany miał tam przebywać z partnerką i ich wspólnym, kilkumiesięcznym dzieckiem – informuje kom. Magdalena Studniarek z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.

30-latek nie chciał otworzyć drzwi, ale widząc, że policjanci przygotowują się do siłowego wejścia kazał swojej partnerce ich wpuścić.

- Sam ukrył się w wersalce. Kryminalni po wejściu do pomieszczenia bez trudu znaleźli podejrzanego. Mężczyzna mimo, iż stawiał opór został zatrzymany. Poszukiwany trafił do więzienia, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności – relacjonuje kom. Magdalena Studniarek.

info: KMP Skierniewice

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy