Reklama

Z wizytą w łódzkim teatrze

Opublikowano:
Autor:

Z wizytą w łódzkim teatrze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Promocja kultury w środowisku dzieci czasowo lub trwale pozbawionych opieki rodziców stała się celem przedsięwzięcia Stowarzyszenia „Wyspa Skarbów” realizowanego pod hasłem „Szufladki Kultury” współfinansowanego przez Fundację PZU. Projekt trwa od maja 2013 roku. Twórcy projektu dają wychowankom domów dziecka i rodzin zastępczych możliwość zapoznania się z ofertą instytucji kulturalnych. Jednocześnie uczestnicy uczą się jak czerpać z bogactwa dziedzictwa kulturowego naszego kraju, a także odpowiedniego zachowania się w miejscach publicznych, w których wcześniej nie byli.

Do tej pory dzieci miały możliwość uczestnictwa w lekcjach muzealnych, zwiedzania zabytków dziedzictwa narodowego i sztuki sakralnej, wystawy sztuki.

17 listopada przyszła kolej na wizytę w teatrze. Dzieci uczestniczyły w spektaklu „Złodziej czasu” w teatrze lalek „Arlekin” w Łodzi. Spektakl wywarł na nich duże wrażenie. Uczestnicy zapoznali się z pracą aktorów, funkcjonowaniem teatru, a także poznali jego specyficzne zwyczaje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE