Reklama

Reklama

Za nami Dni Seniora w gminie Kutno. "Otoczono nas aureolą przyjemności" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 22 paź 2021 14:36
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dobiegły końca obchody Dni Seniora, organizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury w Leszczynku. Przez trzy ostatnie dni na uczestników imprezy czekał szereg atrakcji, a muzyczną klamrą spiął wszystko dzisiejszy koncert z przebojami Krzystofa Krawczyka.

Reklama

Tegoroczne obchody Dni Seniora w gminie Kutno rozpoczęły się w środę, 20 października. W programie imprezy znalazły się m.in.: spotkanie  z baristą, pokaz i nauka tańca irlandzkiego, spacer nordic walking, poradnictwo dietetyczne, czy ognisko z kiełbaskami,.

Dziś seniorzy gościli w Leszczynku od godz. 14:00. Na początek odbyli spotkanie z psychologiem i pielęgniarką, następnie zapoznali się z ofertami Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Kutno i Gminnej Biblioteki Publicznej. W trakcie krótkiej przerwy seniorów uraczono słodkim poczęstunkiem oraz ciepłymi napojami. Równie ciepłe słowa popłynęły z ust jednej z seniorek, która podziękowała organizatorom za tegoroczne wydarzenia.

- Otoczono nas aureolą przyjemności, miłości i przyjaźni. Bardzo dziękujemy Pani wójt, a także wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury. Te trzy dni dały dodały nam energii co najmniej na najbliższe pół roku.

Wisienką na torcie ostatniego dnia imprezy był koncert w wykonaniu "Polskiego Elvisa", czyli Mirosława Deredasa, który tym razem zaprezentował się publice w utworach z repertuaru Krzysztofa Krawczyka.  

Ponadto wójt Justyna Jasińska zapowiedziała dzisiaj utworzenie w gminie Kutno Klubu Seniora. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)