Reklama

Reklama

[FOTO] Zabójstwo pod Kutnem. Podejrzany mężczyzna trafił do aresztu: to partner denatki

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Kutno

[FOTO] Zabójstwo pod Kutnem. Podejrzany mężczyzna trafił do aresztu: to partner denatki - Zdjęcie główne

. | foto KPP Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mężczyzna podejrzany o zabójstwo swojej konkubiny został zatrzymany na terenie Wieliczki w województwie małopolskim. Ciało 50-letniej kobiety zostało znalezione w miejscu jej zamieszkania na terenie Krośniewic. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Reklama

 14 stycznia do dyżurnego kutnowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o znalezieniu zwłok w jednym z mieszkań na terenie Krośniewic. Pod wskazany adres skierowano policjantów, którzy ujawnili ciało kobiety. Zwłoki leżały na podłodze, na ciele denatki znajdowały się rany kłute i cięte. Czynności procesowe na miejscu prowadzili policjanci z komisariatu w Krośniewicach wspólnie z mundurowymi z kutnowskiej komendy pod nadzorem zastępcy Prokuratora Rejonowego w Łęczycy.

- Szybka i sprawna analiza zgromadzonego w sprawie materiału pozwoliła na wytypowanie podejrzewanego. Był to konkubent denatki. Z ustaleń mundurowych wynikało, że sprawca mógł przebywać na terenie województwa małopolskiego. Dyżurny kutnowskiej komendy natychmiast podjął współpracę ze wszystkimi jednostkami Policji oraz Straży Granicznej celem zatrzymania wytypowanego mężczyzny. Płynny przepływ informacji i mobilizacja służb doprowadziła do zatrzymania 15 stycznia 37-letniego mężczyzny na terenie Wieliczki przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Niepołomicach - wyjaśnia kutnowska policja. 

Mężczyznę zatrzymano na jednym z parkingów. Jak się okazało, kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie. Zaangażowanie i pomoc policjantów z KPP w Wielczce, którzy pzeprowadzili z zatrzymanym niezbędne czynności procesowe sprawiła, że jeszcze tego samego dnia mężczyznę przekonwojowano do Kutna.

Podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa oraz kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. 16 stycznia sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Łęczycy zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt. Przestępstwo zabójstwa jest zagrożone karą dożywotniego pozbawienia wolności.

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy