Reklama

Zagłosuj na plac zabaw przy SOSW nr 1

Opublikowano:
Autor:

Zagłosuj na plac zabaw przy SOSW nr 1 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Kutnie walczy o plac zabaw dla dzieci. Możesz pomóc, wystarczy kilka kliknięć myszką tutaj.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. M. Konopnickiej w Kutnie zajmuje się edukacją, opieką i wychowaniem dzieci niepełnosprawnych intelektualnie. Choć Ośrodek istnieje już ponad 50 lat pomimo wszelkich starań nie udało się dotychczas zapewnić podopiecznym miejsca do zabawy, rekreacji i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.Być moze teraz uda się stworzyć "Centrum zabawy, integracji i rekreacji", czyli miejsca, na którym powstanie plac zabaw oraz część wypoczynkowo-rekreacyjna dla uczniów szkoły podstawowej i rodziców.

Budową przedsięwzięcia zajmie się profesjonalna firma, począwszy od przygotowania projektu, wykonania nawierzchni, po montaż urządzeń oraz sadzenie drzew i krzewów.

Plac zabaw zostanie wyposażony w: urządzenia sprawnościowe, domek, bujaki sprężynowe, huśtawki, karuzelę, piaskownicę, zjeżdżalnie itp. Część wypoczynkowa będzie składała się z zadaszonej altany, ławek, stolików oraz grilla. W części tej będą mogły odbywać się zajęcia edukacyjne na świeżym powietrzu, spotkania piknikowe grup wychowawczych internatu i spotkania integracyjne z rodzicami.

Utworzone Centrum będzie przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej w godzinach pracy szkoły, wychowanków internatu w czasie zajęć popołudniowych oraz rodziców.

Utworzone "Centrum zabawy, integracji i rekreacji" będzie przede wszystkim miejscem bezpiecznym, atrakcyjnym i wszechstronnie rozwijającym dzieci. Będzie spełniało wszelkie wymogi i posiadało certyfikat.

- Prosimy głosujcie, zróbcie to dla naszych dzieci - apelują pracownicy SOSW nr 1.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE