Reklama

Reklama

Zakończono inwestycję przy kutnowskiej szkole. "Niewiele trzeba, by sprawić dzieciom radość" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Oficjalnie oddano do użytku kolejny projekt Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 pojawił się nowy plac zabaw. Z tego miejsca mogą korzystać zarówno uczniowie placówki, jak i inne dzieci.

Reklama

W otwarciu placu zabaw uczestniczyli przedstawiciele władz Kutna na czele z zastępcą prezydenta Zbigniewem Wdowiakiem, a także projektodawca – radny Michał Łucki.

Projekt „Plac Zabaw na Piątkę” zakładał spore zmiany na dotąd istniejącym terenie, który był przeznaczony tylko dla najmłodszych, a jego wyposażenie nie było zbyt bogate. Teraz zmodernizowany plac zabaw wraz ze znajdującą się obok siłownią plenerową i boiskiem stanowią świetne miejsce do aktywnego spędzania czasu, rekreacji i wypoczynku dla całych rodzin.

- Niewiele trzeba, aby sprawić dzieciom radość. A jak wiadomo, kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Chciałem podziękować Pani Dyrektor, nauczycielom, personelowi szkoły, rodzicom, a także dziadkom za tak wielkie zaangażowanie w ten projekt. Nasze dzieci długo czekały na miejsce, które umili im pobyt w szkole w czasie przerw, zajęć świetlicowych i po zakończeniu lekcji. Dzięki nam i Paniom, które pracują wydziale inwestycji powstają tak piękne projekty. Dlatego również dziękuje pani Beacie Rafalskiej za wspaniała współpracę.  Gratulacje należą się również wszystkim pomysłodawcom bo dzięki nim Kutno zmienia się na lepsze. Zachęcam wszystkich do korzystania z placu zabaw przy szkole nr 5 – komentuje projektodawca Michał Łucki.

Koszt realizacji tego projektu Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego wyniósł 150 tysięcy złotych.

- Szkoła Podstawowa nr 5 już w poprzednich edycjach budżetu obywatelskiego zyskała plac zabaw i siłownię plenerową, aczkolwiek był to skromny plac. Tym razem w ubiegłorocznej edycji projekt placu zabaw zdobył bardzo silne poparcie społeczne i w związku z tym mamy nowy plac przy Szkole Podstawowej nr 5 i mam nadzieję, że będzie on służył dzieciom, które mieszkają obok – mówi Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy