Reklama

Reklama

Zaniepokojeni mieszkańcy zadzwonili po policję. Na pomoc było za późno, znaleziono zwłoki mężczyzny

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe (archiwum)

Zaniepokojeni mieszkańcy zadzwonili po policję. Na pomoc było za późno, znaleziono zwłoki mężczyzny - Zdjęcie główne

W Gostyninie znaleziono zwłoki mężczyzny, tymczasem kutnowska policja wyjaśnia okoliczności śmierci dwóch kolejnych osób | foto poglądowe (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do tragicznego odkrycia doszło podczas interwencji służb w pobliskim Gostyninie. W jednym z mieszkań bloku przy ul. Dybanka odnaleziono ciało mężczyzny. Tymczasem policja z Kutna informuje o tym, że trwa wyjaśnianie okoliczności dwóch kolejnych zgonów.

Reklama

W jednym z mieszkań w Gostyninie znaleziono zwłoki mężczyzny

Jak podaje portal Teraz Gostynin 18 lutego wieczorem ujawniono zwłoki jednego z mieszkańców.

Jak w rozmowie z Teraz Gostynin podają służby, do policji wpłynęło zgłoszenie zaniepokojonych osób, które nie miały kontaktu z mężczyzną, który przebywał w jednym z bloku na tym osiedlu. Sytuacja wydawała się poważna, bowiem mężczyzna mieszkał sam.

Na miejscu, obok funkcjonariuszy policji, zjawiła się karetka pogotowia. 

- Niestety, po wejść do mieszkania znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak udało nam się dowiedzieć, była to śmierć z przyczyn naturalnych – dodają dziennikarze wspomnianego portalu.

Kutnowska policja wyjaśnia okoliczności śmierci dwóch osób. Kobieta i mężczyzna znalezieni w rowach

Z kolei 17 lutego w opublikowanym komunikacie policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poinformowali, że pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zgonów dwóch osób – kobiety i mężczyzny.

Ich ciała zostały znalezione w przydrożnych rowach w różnych miejscowościach i w różne dni.

- 12  i 15 lutego 2023 roku w godzinach popołudniowych, oficer dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał informację o ujawnionych w przydrożnych rowach dwóch osób. Obok ciał leżały rowery. Osoby te nie dawały oznak życia – mówi mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Pierwsze zgłoszenie dotyczyło kobiety w gminie Nowe Ostrowy, drugie mężczyzny w gminie Łanięta. O odnalezieniu zwłok została powiadomiona prokuratura.  

- Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. W przypadku kobiety lekarz wykluczył udział osób trzecich mogących przyczynić się do jej śmierci. Jeżeli chodzi o mężczyznę to prokurator nadzorujący czynności polecił zabezpieczyć ciało w prosektorium kutnowskiego szpitala – dodaje mł. asp. Daria Olczyk.

Przeprowadzona sekcja pozwoli wyjaśnić, co było bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy