Reklama

Reklama

Zapadła decyzja w sprawie kutnowskiego szpitala. Lada dzień przywrócą kolejny oddział

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum/KSS

Zapadła decyzja w sprawie kutnowskiego szpitala. Lada dzień przywrócą kolejny oddział - Zdjęcie główne

W kutnowskim szpitalu odblokowanych zostaną 24 łóżka, które wcześniej przeznaczone były dla pacjentów covidowych | foto archiwum/KSS

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku z wygasającą pandemią koronawirusa, wojewoda łódzki podjął ważną decyzję w sprawie Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. Od 14 marca placówka może odblokować kolejne łóżka, które do tej pory przeznaczone były dla pacjentów covidowych.

Reklama

Decyzją wojewody z 1 marca, odblokowanych zostało 31 łóżek obserwacyjno-zakaźnych. Od poniedziałku będzie to dodatkowych 24 łóżek.

- W związku z tym przywracamy cały Oddział Ortopedyczny. Oddział jest już pusty i obecnie go sprzątamy i dezynfekujemy. Prace te potrwają do końca tygodnia włącznie z sobotą i niedzielą. Do pełnej dezynfekcji wykorzystujemy nasz robot UTV, których w całej Polsce jest tylko 40 - informuje Bartosz Serenda, zastępca dyrektora KSS. 

Szpita; otwiera oddział powoli, tzn. w pierwszej kolejności przyjmowani będą pacjenci zgodnie z wcześniejszymi zapisami.

- Musimy po prostu w pierwszej kolejności wykonać zabiegi wcześniej zaplanowane, a nowych Pacjentów zapiszemy dopiero na kolejne wolne terminy. Z uwagi na covid wszystko przesunęło się o pół roku - dodaje Serenda. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy