Reklama

Zapisy na zajęcia kickboxingu

Opublikowano:
Autor:

Zapisy na zajęcia kickboxingu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Akademia Sportów Walki i Rekreacji "Alex" zaprasza na zajęcia w grupie początkującej i grupie dziecięcej. "Alex" zrzesza zarówno doświadczonych zawodników zdobywających laury na ogólnopolskich zawodach, jak i świeżo upieczonych adeptów kickboxingu. Trenerem grupy jest Aleksander Grabowski.We wrześniu trwają zapisy do grupy początkującej. Mogą w niej uczestniczyć dziewczynki i chłopcy w wieku od 10 do 17 lat. Osoby powyżej 18 roku życia trenować będą w grupie rekreacyjnej.Zajęcia rozpoczną się 2 października (środa) o godz. 16:30 w Gimnazjum nr 1 w Kutnie (mała sala). Będzie to spotkanie informacyjne.

Z kolei do udziału w grupie dziecięcej zapraszane są dzieci w wieku 7 - 10 lat. Pierwsze zajęcia odbyły się wczoraj w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie. Treningi będą miały miejsce we wtorki w godz. 16:00 - 17:30.

Zapisać można się telefonicznie pod numerem 601 059 915, na treningach danej grupy u trenera, na spotkaniu organizacyjnym 2 października lub później przed każdym treningiem.

Więcej informacji na stronie www.kickboxing.kutno.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE