Reklama

Zarząd PiS oczekuje od radnego Gałki złożenia mandatu

Opublikowano:
Autor:

Zarząd PiS oczekuje od radnego Gałki złożenia mandatu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd kutnowskiego Prawa i Sprawiedliwości wydał dziś komunikat w sprawie rezygnacji radnego Jacka Gałki z prac klubu radnych PiS w ramach Rady Powiatu oraz z członkostwa w partii.- Pan Jacek Gałka prowadził działalność nie licującą z godnością członka PiS i lojalnością wobec organizacji, której zawdzięcza swoją obecność w życiu politycznym - pisze w imieniu zarządu Arkadiusz Olesiński, sekretarz.

- Zarząd PiS oczekuje złożenia mandatu radnego powiatowego przez p. J. Gałkę, gdyż z ramienia PiS został do tejże rady wybrany i bez członkostwa w partii nie prowadziłby działalności publicznej. Zarząd PiS życzy p. J. Gałce wielu sukcesów, do których osobowościowo według siebie jest predestynowany, znalezienia właściwych mentorów oraz akceptacji społecznej do ewentualnie dalszej działalności - dodaje sekretarz.

Radny Jacek Gałka jest zdziwiony tonem wypowiedzi zarządu kutnowskiego PiS-u.

- Działalność nie licująca z godnością członka PiS? Nie mam pojęcia, o co chodzi. Gdy należałem do partii, zarząd nie informował mnie o zarzutach wobec mojej osoby. Po prostu publicznie mówiłem o swoich poglądach na różne tematy dotyczące powiatu - PUP-u czy szpitala. Nie zamierzam składać mandatu radnego. Moim zdaniem dla wyborców nie liczy się, pod jakim szyldem występuje radny, lecz w jaki sposób realizuje program PiSu. Nie widzę, by na szczeblu samorządowym były realizowane założenia programowe tej partii - powiedział w rozmowie z KCI Jacek Gałka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE