Reklama

Reklama

Zbadaj się i zyskaj spokój. To nie kosztuje nic, a może uratować życie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Zbadaj się i zyskaj spokój. To nie kosztuje nic, a może uratować życie - Zdjęcie główne

Zbadaj się i zyskaj spokój. To nie kosztuje nic, a może uratować życie | foto archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już niedługo w Kutnie i Żychlinie pojawi się mobilna pracownia mammograficzna. To szybkie i bezpłatne badanie może uratować życie, a jego regularne wykonywanie pozwala na rozpoczęcie natychmiastowego i skutecznego leczenia, które daje niemal 100% gwarancję powrotu do zdrowia.

Reklama

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED pojawi się w naszym regionie już w przyszłym miesiącu. W Kutnie będzie można się zbadać 23 sierpnia od 11.00 do 17.00 przy markecie Kaufland, ul. Wyszyńskiego 5. Natomiast do Żychlina mammobus zawita dzień później, 24 sierpnia, w godzinach 9:00 – 15:00. Stanie przy Żychlińskim Domu Kultury na ul. Fabrycznej 3.

LUX MED to jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi. Programem bezpłatnej mammografii objęte są ubezpieczone Panie w wieku od 50 do 69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na stronie https://mammo.pl/formularz/. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty, a na samo badanie zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

- W związku z epidemią Covid-19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań i personelu medycznego prosimy o zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej w czasie wyznaczonym podczas rejestracji - informuje LUX MED.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE