Reklama

Zbierają misie dla chorych dzieci - pomóż i Ty!

Opublikowano:
Autor:

Zbierają misie dla chorych dzieci - pomóż i Ty! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 "Jarzębinka" w tym roku włączyło się w akcję Fundacji Mam Marzenie z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia i organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznychdla pacjentów oddziałów onkologicznych w całym kraju.

Podopieczni Fundacji Mam Marzenie bardzo często w trakcie pierwszego spotkania z wolontariuszami, tulą sie do swoich ulubionych maskotek i chwalą się nimi. Zdarza się, że pluszowe maskotki pomagają nam w przełamaniu pierwszych lodów i poznanie dziecięcego marzenia.

Stąd pomysł na zorganizowanie przedszkolu zbiórki zabawek w ramach obchodów Miedzynarodowego Dnia Misia. Wszystkie zabawki zostaną 23 listopada przekazane p. K. Balcerak, któa jest koordynatorem tej akcji w województwie łódzkim.

Zwracamy się wiec do Państwa – Drodzy Rodzice o pomoc w zebraniu zabawek. Przypominamy, ze podarowane chorym dzieciom misie i gry muszą być nowe. Jeśli ktoś z Państwa chciałby włączyć się w tą akcję i podarować uśmiech tym dzieciom, to prosimy przynosić misie i gry do wychowawców grup do dnia 21 listopada.

23 listopada wszystkie przekazane przez was dary zostaną dostarczone do punktu w Łodzi, a następnie przez wolontariuszy dnia 25 listopada przekazane na oddziały onkologiczne w całym kraju.

Wszystkim osobom, którzy włączą się do akcji serdecznie dziękujemy!

Dlaczego mamy pomóc tym dzieciom? - BO MOŻEMY!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE