Reklama

Zbyszek jest poruszony... Spotkania po latach w Kasprowiczu

Opublikowano:
Autor:

Zbyszek jest poruszony... Spotkania po latach w Kasprowiczu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Erupcja radości i szampańskiego humoru. Takie tańce, takie śpiewy i taka atmosfera... Niezapomniane chwile – tak wspominają spotkanie po latach absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie. Minął V Zjazd Absolwentów. Rok Jubileuszowy z okazji 60 lecia szkoły za nami.– Kilka godzin razem, to o wiele za krótko, żeby podzielić się ze wszystkimi tym, co zdarzyło się w ciągu minionych lat... – pisze Zyta Paradowska - maturzystka z 1979 r.

I dlatego liceum im. Jana Kasprowicza wraz ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Przyjaciół szkoły organizują pierwsze z cyklu spotkań: „Łączą nas wspomnienia”. Podczas uroczystości po raz pierwszy zostanie zaprezentowany Biuletyn Pozjazdowy.

– ... nagle w holu głównym ukazuje nam się nie kto inny, jak Psor Korowajski! Podchodzimy bliżej. Zbyszek przedstawia się ma wszelki wypadek, a psor z szerokim uśmiechem: - to ty mieszkałeś tutaj obok – i wskazuje ręką widoczny z okna budynek (były blok podoficerski) przylegający do szkolnego ogrodzenia, a potem przypomina jakąś zabawną historię związaną z przejęzyczeniem. Zbyszek jest poruszony... – czytamy we wspomnieniach Grażyny (Kapusty) Baranowskiej, matura 1974 r.

– Patrząc na siebie i swoje koleżanki nie trudno nie zauważyć upływającego czasu. Mimo tego w każdej z nas pozostał ten sam młodzieńczy błysk w oku i to coś niepowtarzalnego. … z takich spotkań się nie rezygnuje. – z zapisków Eli Wasińskiej z d. Nawrockiej, absolwentki z 1967 r.

Pierwsze z cyklu spotkań, dla tych, którzy ze wzruszeniem powracają w kasprowiczowskie mury odbędzie się w piątek, 30 stycznia 2015 r., o godz. 17 w siedzibie szkoły przy ul. Okrzei 1a.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE