Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Drzwi otwarte w „Kasprowiczu”. Działo się!

Opublikowano: 22 maja 2019 08:05
Autor: ez./II LO

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia W minioną sobotę, 18 maja w II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie odbyły się Drzwi Otwarte. Jak co roku były one okazją do poznania oferty edukacyjnej liceum, spotkania się z nauczycielami, absolwentami i uczniami.

Reklama

Goście Kasprowicza mogli zobaczyć i przeprowadzić doświadczenia fizyczne, chemiczne, geograficzne i biologiczne, wziąć udział w konkursach historycznych i matematycznych oraz quizach językowych. Można było również obejrzeć występ kabaretu i filmy promocyjne szkoły. Przygotowano także pokaz i szybki kurs tenisa ziemnego.

Odwiedzający podkreślali znakomitą atmosferę panującą w szkole, różnorodność kierunków kształcenia oraz bardzo dobrą organizację Drzwi Otwartych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +2 / -2

    KONFEDERACJA LISTA NR1

    Chcesz prawdziwych zmian na lepsze, niskich podatków , silnej gospodarki ? Chcesz kogoś kto będzie bronił Polskich interesów w Brukseli? Zależy Ci na zachowaniu narodowej waluty i pielęgnowaniu naszych tradycji? Masz dość promowania zboczeń , i zależy Ci na zachowaniu tradycyjnego modelu rodziny? To wszystko jest możliwe!!! Już 26 maja zagłosuj na KONFEDERACJE!!!!!