Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Duże inwestycje w gminie Krzyżanów. Kończą termomodernizację strażnic, będzie remont drogi powiatowej

Opublikowano: 12 października 2020 12:37
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W gminie Krzyżanów praca wre. Właśnie dobiega końca termomodernizacja dwóch strażnic OSP, a do końca listopada wyremontowane zostanie 2,5 km drogi powiatowej.

Reklama

Dobiega końca realizacja zadania termomodernizacji strażnic Ochotniczej Straży Pożarnej w Młogoszynie oraz Siemienicach. Zadania sfinansowane zostało w większości przez gminę Krzyżanów z udziałem środków uzyskanych w ramach złożonego wniosku przez Wójta Gminy Krzyżanów Tomasza Jakubowskiego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Koszty zadania dla obydwu jednostek OSP wynoszą około 340.000,00 złotych w tym dotacja Funduszu wynosi: 52.700,00 zł dla OSP Siemienice i 45.705,00 zł dla OSP Młogoszyn. Pozostałą część inwestycji w kwocie ok. 250.000,00 złotych sfinansuje gmina Krzyżanów.
Wykonawcą zadania jest firma "MEG-BUD" Marcin Gibski z Krzesina, a inwestycja zostanie zakończona do końca października 2020 roku.

Na podstawie zawartego porozumienia przez Wójta Gminy Krzyżanów Tomasza Jakubowskiego z Zarządem Powiatu Kutnowskiego - Gmina Krzyżanów przejęła od powiatu do realizacji z własnych środków finansowych remont drogi powiatowej Nr 2112E relacji Bedlno – Młogoszyn – Ktery na odcinku o długości 2,512 km od granicy gminy Bedlno do wjazdu na wiadukt autostrady A1 w miejscowości Młogoszyn. Zakres remontu obejmuje w szczególności: oczyszczenie i udrożnienie rowów, odtworzenie zjazdów i zniszczonej nawierzchni asfaltowej drogi.
Droga była w złym stanie technicznym zwłaszcza odcinek przebiegający przez łąki nad rzeką Ochnią w Łękach Kościelnych ze względu na liczne zapadnięcia pasa jezdni.

W wyniku rozstrzygniętego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wykonawcą zadania została Spółka Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Budowlanych S.A. z Gostynina za cenę 1.797.004,07 złotych i 60 miesięcznym okresem rękojmi za wady. Realizacja zadania potrwa do końca listopada 2020 roku.

Ze względu na prowadzone prace remontowe – odcinek drogi Szewce – Łęki zostanie wyłączony z ruchu samochodowego przez cały okres remontu i został zorganizowany objazd z Szewc przez Krzyżanówek, Krzyżanów, Rustów, Pawłowice i wjazd na drogę do Młogoszyna w Łękach Kościelnych. Na pozostałym odcinku od Łęk Kościelnych do Młogoszyna wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu kołowym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)
 • 9 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  Davis

  PILNA ZATWIERDZENIE POŻYCZKI. Witam wszystkich, piszę ten list, ponieważ jestem bardzo wdzięczny za to, co Elena Nino zrobiła dla mojej rodziny i dla mnie. Kiedy pomyślałem, że znowu nie ma nadziei, przyszła i sprawiła, że moja rodzina poczuła się żywa dzięki swoim działaniom, w pomimo fałszywych pożyczkodawców w Internecie, stoi wysoko ponad nimi wszystkimi. Ku mojemu największemu zaskoczeniu otrzymałem pożyczkę (45 000 $) bez marnowania czasu przy stopie procentowej 3%, więc jeśli szukasz pożyczki z jakiegokolwiek powodu finansowego, radzę skontaktować się z Eleną Nino E-mailem do dalszych transakcji. E-mail: [email protected]

 • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  Paul Brandt

  Czy potrzebujesz pożyczki? Chcesz zwiększyć swoje finanse? Potrzebujesz pomocy w problemach finansowych? Oferujemy pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe, pożyczki refinansowane, kapitał podwyższonego ryzyka, inwestycje kapitałowe, inwestycje początkowe lub kapitałowe oraz finansowanie zagraniczne. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. [email protected] Pełen szacunku. Paul

 • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  Susan Benson

  Witam Pani i Panowie, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: ([email protected]) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji * Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: E-mail: [email protected] WhatsApp: +447903159998 Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

 • 10 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  Tubylec

  A co się stało z tymi wszystkimi drzewami przy drodze. Mam nadzieję, ze wójt miał pozwolenie na wycinkę? Bo gdy ja chciałem usunąć jedno drzewo to musiałem uzyskać pozwolenie ze starostwa Z tego co wiem robią to nielegalnie, tak mówią ci , którzy je usuwają. Może trzeba powiadomić służby aby to sprawdziły ?

 • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  Ja 37

  Brakuje tylko progów zwalniających koło szkoły w Krzyżanowie...bo tam tiry jeżdżą jak szalone.... ????

 • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  Susan Benson

  Witam Pani i Panowie, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: ([email protected]) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji * Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: E-mail: [email protected] WhatsApp: +447903159998 Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

 • 10 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  REFORMATOR

  i gdzie jest haczyk w tej inwestycji

 • 10 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  mieszkanka

  To po co ten powiat jest? Chyba od brania pieniędzy przez urzędników ,staroste i wicestaroste,a jeszcze Ci radni bezradni.