Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Ich ogrody są jak z bajki! W powiecie posypały się nagrody

Opublikowano: 23 września 2020 13:44
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś w Starostwie Powiatowym w Kutnie odbyło się uroczyste podsumowanie dwóch konkursów fotograficznych, których organizatorem był Powiat Kutnowski. Rozstrzygnięto konkursy: "Wiosna w moim ogródku" i "Lato w moim ogródku", w których łącznie udział wzięło blisko 30 osób.

Reklama

- Poziom konkursów był bardzo wysoki. Naprawdę trudno było wybrać te najpiękniejsze przydomowe ogrody... bo wszystkie były niezwykle piękne – mówiła Elżbieta Milczarska – Radna Rady Powiatu Kutnowskiego i członek jury.

Marek Drabik, radny Rady Powiatu Kutnowskiego i pomysłodawca konkursu podkreślał natomiast, że jest to kontynuacja konkursu Najpiękniejszy Ogródek w Powiecie Kutnowskim, który był organizowany w latach poprzednich.

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski podziękował wszystkim za uczestnictwo w konkursie i zapraszał do wzięcia udziału w kolejnych powiatowych konkursach.

Po okolicznościowych przemówieniach nastąpiło długo wyczekiwane przez wszystkich uczestników ogłoszenie wyników. Najpierw ogłoszono wyniki konkursu pt. "Wiosna w moim ogródku". Pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Mujta, drugie miejsce Longin Głogowski, a trzecie Barbara Osińska. W konkursie udział wzięło trzynaście osób.

W konkursie "Lato w moim ogródku" triumfowała Renata Wojda. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Matysek, na ostatnim stopniu podium ex aequo znalazły się: Agnieszka Pietrowska oraz Anna Kacprzak. Na konkurs wpłynęło łącznie piętnaście prac.

Nagrody wręczali: Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski, Tomasz Walczewski – Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego, radni Rady Powiatu Kutnowskiego: Elżbieta Milczarska i Marek Drabik.

Laureaci otrzymali m.in. sprzęt ogrodniczy, sprzęt do grilla i kwiaty ozdobne. Wszyscy uczestnicy otrzymali także gadżety promujące Powiat Kutnowski, kwiaty oraz pamiątkowe dyplomy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)
 • 10 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  00

  Faktycznie ładna ta p.Kasia. Jak na żywo wygląda tak jak na zdjęciach to super

 • 10 miesięcy temu | ocena +6 / -6

  Kazek

  Ludzie ogarnijcie się, takie pierdoly organizują dorośli faceci. Za co my im płacimy. Do roboty lenie. A nie pierdu pierdu jak na szkolnej akademii

 • 10 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  obserwator

  Jest czy nie ma ten wirus ? Starosta chyba nie wierzy w tego wirusa bo jest bez maseczki w starostwie .

 • 10 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  obserwator

  p.Mujta na miss kutenka i polski. ludzie tę panią na rzeczniczke a nie do grabi

 • 10 miesięcy temu | ocena +9 / -9

  WK

  Chciałbym obejrzeć wszystkie ogrody. Proszę o zdjęcia.