Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Jeździsz autem elektrycznym? Od teraz możesz je naładować w centrum Kutna

Opublikowano: śr, 23 cze 2021 11:51
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Posiadacze samochodów elektrycznych z Kutna będą zadowoleni. Jak informuje biuro prasowe magistratu, można już ładować ekologiczne pojazdy w centrum miasta.

Reklama

Uruchomiona została stacja ładowania pojazdów, która przewidziana była podczas powstawania parkingu podziemnego na Placu Wolności.

Stacja obejmuje oba stanowiska przeznaczone dla pojazdów elektrycznych. Możliwe jest jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów.

Usługę ładowania pojazdów świadczy firma GreenWay Polska sp. z o.o., która zarządza także stacją. Opłata za usługę ładowania składa się ze stawki za kWh oraz stawki za minutę. Stawka za minutę wynosi 0,05 zł dla stacji AC i DC ≤ 25 kW oraz 0,40 zł dla wszystkich pozostałych stacji, za każdą rozpoczętą minutę po okresie czasu bez stawki.

Stawka za minutę ma zastosowanie do okresu, w którym czas podłączenia klienta podczas jednej sesji przekracza czas bez opłaty. Dotyczy to każdej rozpoczętej minuty. Opłata nie obowiązuje w punktach (złączach) AC w godzinach 20:00 – 8:00 następnego dnia na własnych stacjach GreenWay.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy