Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Kuchenna rewolucja w Dąbrowicach. To miejsce zmieniło się nie do poznania!

Opublikowano: wt, 15 wrz 2020 17:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niezwykłą przemianę przeszły kuchnia oraz stołówka w Szkole Podstawowej w Dąbrowicach. Remont i doposażenie pomieszczeń wyniosły łącznie 100 tys. zł, lecz aż 80 procent kosztów pokryły środki z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”.

Reklama

Dotacja celowa dla Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Dąbrowicach miała na celu wzmocnienie opiekuńczej funkcji placówki poprzez tworzenie warunków umożliwiających spożywanie przez uczniów posiłku w trakcie pobytu w szkole. Zadaniem rządowego programu było doposażenie i poprawa standardu obecnie funkcjonującej stołówki szkolnej (własnej kuchni i jadalni).

Wcześniejsze wyposażenie było bardzo wysłużone, czasami zawodziło, dlatego trzeba było szukać zastępczych rozwiązań. Doposażenie w zakresie urządzeń gastronomicznych wpłynąć ma na polepszenie standardu przygotowywania posiłków i i usprawnienia pracy personelu.

Całkowity koszt zadania to 100 000,00 zł, z czego wartość wsparcia finansowego wyniosła 80 000,00 zł.

- Mamy nadzieję, że w nowej stołówce posiłki będą smakowały jeszcze lepiej. Smacznego - komentuje przemianę w SP wójt Dorota Dąbrowska.

Poniżej prezentujemy zdjęcie przed i po remoncie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE