Reklama

[ZDJĘCIA] Kutno walczy z wirusem. Prezydent przekazał ratownikom medycznym...

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Władze naszego miasta kolejny raz włączają się w walkę z pandemią koronawirusa. Tym razem zainwestowano w sprzęt, który trafi w ręce ratowników medycznych.

- Samorząd miejski wciąż aktywnie wspiera walkę z pandemią koronawirusa. Miasto Kutno przekazało dziś zespołom medycznym „Rejonu Kutno” Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi dwie pralko-suszarki - napisały władze miasta na facebooku.

W symbolicznym przekazaniu udział wzięli: prezydent Zbigniew Burzyński oraz Krzysztof Janecki - dyrektor Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

- Użyczony sprzęt będzie bardzo przydatny w codziennej pracy ratowników. Wyposażeni są oni w odzież ochronną wielokrotnego użytku, natomiast brakowało nam sprzętu do jej odkażania. Pozwoli to na wyeliminowanie izolacji zespołu po wyjeździe do osób z podejrzeniem zakażenia koronavirusem - stwierdził Krzysztof Janecki Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi

Koszt zakupu sprzętu dla zespołów medycznych „Rejonu Kutno” wyniósł 4000 zł. Zakupiony sprzęt pomoże ratownikom korzystającym z odzieży ochronnej wielokrotnego użytku w jej sprawnym odkażaniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE