Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Kutno wciąż rozkwita różami! TPZK rozdało tysiąc sadzonek

Opublikowano: 29 października 2020 08:16
Autor: bnp/TPZK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia 26 października Towarzystwo Pryjaciół Ziemi Kutnowskiej podsumowało akcję "Wyróżnij się" i "Kutnowskie różane pamiątki XX wieku". Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali sadzonki róż w ramach zadania publicznego pn. "1000 róż dla Kutna" dofinansowanego ze środków finansowych Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Reklama

Sadzonki otrzymały także kutnowskie instytucje.

- Z dużą starannością przygotowaliśmy się do tych działań, bo w międzyczasie pogorszyła się sytuacji epidemiologiczna związana z Covid-19. Cieszymy się, że udało nam się zrealizować ten element zadania w tak trudnym czasie. Wszyscy pamiętaliśmy o dystansie, maseczkach i dezynfekcji - komentują członkowie TPZK.

Ogród przy Dworku Modrzewiowym w tym dniu gościł także inicjatorkę zwycięskiego (w głosowaniu mieszkańców w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim) projektu "1000 róż dla Kutna" Weronikę Lenarczyk - mieszkankę Kutna, która otrzymała od władz miasta podziękowanie.
Już wczesnym latem przyszłego roku zobaczymy kwitnące 1000 następnych róż kwitnących w naszym mieście.

- Dziękujemy naszemu partnerowi – Kutnowskiemu Domowi Kultury i jego pracownikom za ogromne zaangażowanie w działania projektowe. Ale największe podziękowania kierujemy pod adresem mieszkańców Kutna, którzy pokazali się wśród pielęgnowanych przez siebie róż. Gratulujemy Wam!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • miesiąc temu | ocena +1 / -1

  Obserwator.

  Piękna inicjatywa. Pięknie wygląda miasto w różach, taki widok zawsze cieszy oczy. Dzięki.

 • miesiąc temu | ocena +1 / -1

  Hmm

  Bardzo dziękujemy za różyczki.Nie ma nic piękniejszego ,jak wiosna tudzież latem usiąść w ogrodzie przy porannej kawusi i,podziwiając śliczny kwiatostan nas otaczający.

 • miesiąc temu | ocena +2 / -2

  taki klimat

  Na wybory bali się jś", a po róże jeż nie.

 • miesiąc temu | ocena +7 / -7

  zniesmaczona

  Zamiast wywalać kupę kasy na te różyczki, pomoglibyście Panu, który chce zadbać o bociany i ochronić ich gniazdo, które wisi na spróchniałym drzewie. Kolejne "mądrze" wydane pieniądze podatników, tak jak ten betonowy obrzydliwy bunkier w miejsce placu Wolności.