Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Miss Polonia gościła pod Kutnem! Wzięła udział w wyjątkowej akcji

Opublikowano: 8 czerwca 2020 12:10
Autor: bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Miss Polonia 2019, Karolina Bielawska wraz z członkiem zarządu województwa łódzkiego, Andrzejem Górczyńskim zawitali dziś do gminy Bedlno. Celem ich wizyty było przekazanie darów dla Domów Pomocy Społecznej. Jakie produkty trafiły do seniorów?

Reklama

"Korona z głowy" to akcja, zainicjowana przez organizatorów konkursu Miss Polonia. Najpiękniejszą 2019 wybrano Karolinę Bielawską i to właśnie ona odwiedziła dzisiaj gminę Bedlno.

- W czasie tej panedmii staramy się pomóc najlepiej jak potrafimy, pomagamy przesyłając przeróżne paczki na całą Polskę. Dzisiaj też od naszych partnerów przekazujemy czy to płyny antybakteryjne, czy maseczki, witaminy, ale także męskie ubrania. Bardzo się cieszę, że mogę brać w tym udział - powiedziała Karolina Bielawska.

Produkty trafiły do DPS w Pniewie oraz Wojszycach. Nie były to jedynie aktykuły przekazane przez Miss Polonia.

- Do DPS trafiły bardzo pyszne miody przekazane przez związek wojewódzki pszczelarzy. Są też soki z Wiatrowego Sadu, herbatki ekologiczne, suszone owoce. Koronawirus sprawił, że zaczynamy dbać o to, co kupujemy i co jemy. Udało się uzyskać produkty przy pomocy Krajowemu Ośrodkowi Wsparcia Rolnictwa. Postanowiliśmy przekazać je do Domu Pomocy Społecznej, żeby osoby tutaj przebywające skorzystały z tych produktów wysokiej jakości - mówił z kolei Andrzej Górczyński.

Z radości nie posiadał się wójt gminy Bedlno, Józef Ignaczewski .

- Bardzo się cieszę, że tak znamienitych gości tutaj możemy przyjmować. Ale przede wszystkim cieszy to, co te osoby tutaj robią, czyli: zarówno promocja zdrowej żywności, jak i pomoc DPS. Jesteśmy regionem typowo rolniczym, więc promowanie produktów pochodzących z pola jest jak najbardziej wskazana - podsumował wydarzenie włodarz.

Ponadto, druhowie z OSP Bedlno otrzymali środki ochrony osobistej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 6 miesięcy temu | ocena +3 / -3

  Aga

  Kogut nic nie robi to chociaż niech będzie ładnie.

 • 6 miesięcy temu | ocena +5 / -5

  Darek

  Żenujące. Ciekaw jestem tych maseczek wysokiej jakości o których mowa w jednym z artykułów. Cała ta akcja była żałosna.

 • 6 miesięcy temu | ocena +5 / -5

  OMG

  Jaki lans p.Gorczyńskiego ,kwiatki krata ????

 • 6 miesięcy temu | ocena +4 / -4

  edzio

  zenada najpierw w maskach a potem bez i co to jest mandaty wlepic

 • 6 miesięcy temu | ocena +4 / -4

  Klaudia

  Żenada. Fotorelacja jakby odwiedziła nas Królowa Brytyjska

 • 6 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  Aha

  Józek, Ty na zdjęciu z Górczynskim? A wydawało się, że porządny z Ciebie facet...