Reklama

[ZDJĘCIA] Policjanci i strażnicy miejscy kontrolują autobusy. Sprawdzają, czy...

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W myśl obowiązujących obecnie przepisów (od 10 października) powinniśmy korzystać z maseczek również w komunikacji miejskiej oraz miejscach zatłoczonych. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy w dniu dzisiejszym wspólnie z funkcjonariuszami straży miejskiej sprawdzają czy kierujący oraz pasażerowie przestrzegają obowiązujących zasad.

14 października na terenie Kutna prowdzone są działania wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej ukierunkowane w szczególności na sprawdzaniu czy pasażerowie stosują się do nakazu zasłaniania ust i nosa podczas przemieszczania się w środkach komunikacji miejskiej. Funkcjonariusze "zapominalskim" zwracali uwagę również na zachowanie odstępów. Działania prowadzone są wyłącznie pod kątem minimalizacji skutków pandemii.

- Dzisiaj nasze bezpieczeństwo zależy od odpowiedzialnego zachowania każdego z nas! Apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie polegające na przestrzeganiu wprowadzonych obostrzeń sanitarnych i realizowaniu poleceń służb - mówi Edyta Machnik z kutnowskiej policji.

Policjanci przypominają, że za nie przestrzeganie przepisów sanitarnych grozi mandat karny w wysokości do 500 złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE