Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Są ze sobą już pół wieku! Cztery pary z naszego powiatu obchodziły Złote Gody

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pół wieku razem – takim stażem mogą pochwalić się 4 pary z gminy Strzelce. Małżeństwa w tym roku obchodzą Złote Gody. W poświęconej im uroczystości uczestniczył wójt Tomasz Grabowski, który wręczył Jubilatom symboliczne medale.

Reklama

9 lipca br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Strzelce spotkały się cztery pary małżeńskie, które 50 lat temu powiedziały sobie sakramentalne „tak”. W tej doniosłej uroczystości uczestniczył m.in. Tomasz Grabowski – Wójt Gminy Strzelce, który wspólnie z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego wręczyli Jubilatom przyznane przez Prezydenta RP medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Dostojnymi Jubilatami byli: Teresa i Henryk Dzierżawscy, Jadwiga i Leon Kłosiewscy, Elżbieta i Wiktor Mierzwińscy oraz Teresa i Jan Wasielewscy.

Podczas uroczystości podziękowali sobie za przeżycie tych wszystkich dni we wzajemnej miłości, na dobre i na złe. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze, nie obyło sie bez gratulacji, życzeń, kwiatów, tortu i tradycyjnej lampki szampana. Łzy wzruszenia zakręciły się w oczach Jubilatów i ich najbliższych.

Gmina Strzelce przekazała Jubilatom najlepsze życzenia:

„Wspólnie przeżyte 50 lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. To również wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie. Udział w takiej uroczystości to dla nas wszystkich ogromny zaszczyt. Ten szczególny jubileusz jest dowodem na to, jak ważna w życiu jest miłość i bliskość drugiej osoby.

Serdecznie państwu gratuluję i życzę, by kolejne lata upływały w szczęściu, zdrowiu i miłości. Dzisiaj, dzięki Wam Drodzy Jubilaci, możemy wspólnie cieszyć się Waszym szczęściem i brać z Was przykład. Cierpliwość, miłość, szacunek i zrozumienie, to najlepszy sposób na to, aby przeżyć ze sobą pół wieku. Patrząc na Was po tylu latach wspólnego życia, każdy zapewne chciałby dożyć tej pięknej rocznicy. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu takich jubileuszy”.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE