Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Święto Patrona i moc atrakcji w "Czwórce"!

Opublikowano: śr, 19 lut 2020 19:23
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 19 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Kutnie świętowali 547 rocznicę urodzin patrona – Mikołaja Kopernika.

Reklama

Na uroczystości obecni byli liczni goście: pan Zbigniew Wdowiak - Zastępca Prezydenta Miasta Kutno, pani Danuta Blus - przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Informacji w Radzie Miasta oraz uczniowie i nauczyciele kutnowskich szkół podstawowych.

Uroczystość rozpoczął przygotowany przez gospodarzy program artystyczny, który przybliżył gościom odkrycia słynnego polskiego astronoma. Następnie uczniowie wzięli udział w grze „Być jak Kopernik”, dzięki której mogli poczuć się jak prawdziwi ludzie renesansu i sprawdzić swoją wiedzę z wielu dziedzin m.in. historii, przyrody, matematyki, języków obcych i pomocy przedmedycznej.

Nie zabrakło także pokoju zagadek, czyli escape roomu, lekcji robotyki oraz dekorowania pierników. Przygotowane przez nauczycieli zadania były bardzo interesujące, więc uczestnicy wykonywali je z wielkim zaangażowaniem.

Na zakończenie odbyło się emocjonujące losowanie nagród. Wszyscy uczniowie otrzymali też upominki ufundowane przez sponsorów. Tegoroczne urodziny Kopernika stały się wspaniałą okazją do zdobycia wiedzy z różnych dziedzin, a także zintegrowania uczniów kutnowskich szkół podstawowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)