Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Tak wygląda toaleta w parku: to wina mieszkańców? Urząd komentuje

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Załatwianie podstawowych potrzeb w szalecie zlokalizowanym w Parku Wiosny Ludów nie należy do najprzyjemniejszych. Stan toalety jest - delikatnie mówiąc - daleki od ideału, na co zwracają uwagę korzystający z niej kutnianie. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy urząd miasta.

Reklama

"Pająk rozpiął sieć na tej desce, gdzie król zasiada sam" - śpiewał kiedyś Grzegorz Markowski. Chudonogi pajęczak zadomowił się na dobre także w szalecie w Parku Wiosny Ludów, gdzie zdecydowanie nie jest jednak perfekt. Tego, jak prezentuje się toaleta, nie ma chyba sensu opisywać słowami, wystarczy spojrzeć na załączone przez nas zdjęcia. 

Komu lub czemu "zawdzięczamy" taki stan rzeczy? O to zapytaliśmy kutnowski magistrat. Jak wyjaśnia biuro prasowe urzędu, za obsługę tooalety wraz z zapewnieniem czystości i porządku odpowiedzialna jest firma prywatna, z którą miasto zawarło umowę.

- Toaleta w parku w okresie letnim sprzątana jest cyklicznie co 7 dni - z uwagi na to, że  jest to toaleta automatyczna - podstawowe mycie i dezynfekcja są automatycznie zaprogramowane - wyjaśnia Kamil Klimaszewski. 

 Urząd zapewnia, że z uwagi na zbliżający się okres wakacyjny, sprzątanie obiektu będzie wykonywane z podwójną częstotliwością.

- Niestety sytuacja zaśmiecania szaletu jest częstym zjawiskiem, ponieważ użytkownicy toalety nie zawsze zachowują czystość i porządek tego miejsca. Sprzęt znajdujący się w toalecie konserwowany jest na bieżąco, niestety powtarzające się akty wandalizmu zostawiają na budynku i wewnątrz trwałe ślady nad czym ubolewamy - odpowiada magistrat. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy