Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Trwa weekend cudów! Szlachetna Paczka niesie radość i prezenty

Opublikowano: sob, 12 gru 2020 17:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już po raz 9. powiat kutnowski włączył się do udziału w Szlachetnej Paczce. Wolontariusze mają dziś pełne ręce roboty i prezentów, które trafią do najbardziej potrzebujących rodzin.

Reklama

Za nami pierwszy dzień finału tegorocznej edycji. Rolę magazynu tradycyjnie pełnią mury I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Jana Henryka Dąbowskiego. Ta odsłona akcji, z powodu aktualnej sytuacji epidemicznej, odbywa się w nieco zmienionej formule. 

- W związku z pandemią, przede wszystkim musieliśmy ograniczyć takie bezpośrednie przyjęcia paczek na magazyn, mamy konkretny grafik, darczyńcy przyjeżdżają na daną godzinę, nie ma także poczętunków. I przede wszystkim, w tym roku darczyńca nie może jechać do rodziny z paczką - wyjaśnia Justyna Szymańska, liderka Szlachetnej Paczki powiatu kutnowskiego.  

To czywiście nie jedyne zmiany spowodowane epidemią. Te dotknęły także Super W. Co prawda nie pojawiły się wyraźne problemy z rekrutacją wolontariuszy, jednak część z nich "wykruszyła" się m.in z powodu kwarantanny.

Kutnowska ekipa liczy sobie 16 członków, a na swoje paczki czekają 32 rodziny. Każda z nich ma swojego Świętego Mikołaja, czyli darczyńcę (bądź darczyńców), który przygotował dostosowaną do ich potrzeb Szlachetną Paczkę. 

Jutro czeka nas drugi dzień Weekendu Cudów.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy