Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] W Kutnie budują nowy duży sklep!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Kutnie powstaje nowy duży sklep. Przy ulicy Toruńskiej trwa budowa marketu spod szyldu Dino. Sklepy tej sieci błyskawicznie podbijają polski rynek, co widać po ilości punktów w Kutnie i powiecie kutnowskim.

Reklama

Dino otwiera kolejny punkt w naszym mieście. Warto dodać, że market powstaje w okolicy Dybowa, a więc w miejscu, w którym póki co brak jest dużych sklepów.

Z informacji zamieszczonych na placu budowy wynika, że prace powinny zostać zakończone w lipcu.

Dino na swojej stronie internetowej informuje o bardzo dynamicznym rozwoju, jaki miał miejsce w 2020 roku. W minionym roku Grupa Dino Polska przeznaczyła na inwestycje łącznie ponad 1 mld zł, dzięki czemu stworzyła ponad 5 tys. nowych miejsc pracy i na koniec 2020 r. zatrudnienie przekroczyło 25,8 tys. osób.

– Rosnąca skala działalności stanowi solidny fundament naszej firmy pod dalsze zwiększanie atrakcyjności oferty i dostępności marketów Dino w różnych regionach kraju. W 2021 r. będziemy kontynuować dotychczasową strategię rozwoju. Za cel stawiamy sobie niemniejsze tempo rozwoju naszej sieci niż w ostatnich latach. Planujemy, że nasze nakłady inwestycyjne wyniosą około 1,2 mld złotych. Równocześnie nie ustępujemy w staraniach o coraz większe zaufanie konsumentów, dzięki czemu wierzę, że po raz kolejny będziemy w stanie osiągnąć ponadprzeciętny wzrost przychodów na bazie like-for-like – mówi Michał Krauze, członek Zarządu Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A. otworzyła od stycznia do końca marca 2021 r. 59 nowych sklepów wobec 16 rok wcześniej.

Na koniec marca 2021 r. sieć liczyła 1532 sklepy wobec 1234 rok wcześniej.

Powierzchnia sali sprzedaży sklepów Dino wyniosła 597,1 tys. mkw. wobec 478,0 tys. mkw. rok temu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy