Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] W takich warunkach żyją lokatorzy kamienic przy ul. Mickiewicza. Przedstawiciele KO interweniują

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia O urągających ludzkiej godności warunkach mieszkalnych, w jakich żyją lokatorzy kamienic przy ul. Mickiewicza, mówią kutnowscy przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej. Wczoraj trójka działaczy zorganizowała konferencję prasową, podczas której apelowała do władz miasta o podjęcie stanowczych działań w tym temacie.

Reklama

W sprawę zaangażowali się: radny powiatowy Artur Gierula, Martyna Stasiak - asystentka posłanki Agnieszki Hanajczyk oraz lokalny działacz społeczny, Przemysław Tobolczyk. Wystąpili oni do władz Kutna z prośbą o zwrócenie uwagi na sytuację mieszkańców kamienic mieszczących się przy ul. Mickiewicza 102, 104 oraz 106. 

Artur Gierula zwraca uwagę na fatalny stan budynków oraz problemy sanitarne, co w jego opinii wymaga natychmiastowej reakcji włodarzy Kutna. Przemysław Tobolczyk zaznacza, że trudno wyobrazić sobie, by ktoś żył w takich warunkach w XXI wieku.  Martyna Stasiak informuje z kolei, że w ostatnim czasie odwiedziła lokatorów wspomnianych budynków i na własne oczy przekonała się w jakich warunkach zmuszeni są mieszkać. 

- Należy podjąć wszelkie możliwe, doraźne działania mające na celu rozwiązania problemów mieszkańców. W sytuacji kiedy nasze miasto ma tak dobre public relations, z inwestycjami o których mówi cała Polska, powinno również zwrócić uwagę na problemy, które być może nie są na aż tak dużą skalę, natomiast niewątpliwie są dużymi problemami dla osób tutaj mieszkających - apeluje Martyna Stasiak. 

Czy włodarze naszego Kutna pochylą się nad problemem mieszkańców ul. Mickiewicza? Do tematu wrócimy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy